Nabídka

Souboj praporů
Spory mezi lancknechty se často řešily soubojem. Právě ukázky takových soubojů na život a na smrt můžou diváci spatřit ve svižné inscenaci Souboj praporů. Zvědaví diváci dozví se prostřednictvím "uvaděče" také informace o zbraních, jako tesáky, dlouhé meče, katzbalgery atd., které v dotyčných soubojích mohou vidět a také zajímavosti o této německé pěchotní armádě z první poloviny 16. století.

Historická střelnice
Zájemci o historické střelné zbraně mohou si na naší střelnici pod odborným dozorem zkusit střelbu z luku či kuše. Členové skupiny udělí zájemcům cenné rady, jak správně tyto zbraně používat.

Zbrojnice
Pro zvídavé  přichystali jsme si vybavenou zbrojnici, kde si mohou zájemci pod dohledem vzít do ruky repliky dobových zbraní (také i používaných při vystoupení) či vyzkoušet například plátové rukavice. V případě zájmu mohou se zde také na cokoliv zeptat a jejich otázky budou našimi šermíři odborně vysvětleny.

Hry pro děti
Pro nejmladší účastníky akcí připravili si šermíři ze skupiny Rival dětské hry, jako šermování pěnovými zbraněmi, oblékání do zbroje, boj míčky, stavbu hradu z kostek a mnohé další.

ÚvodNabídkaHistorieČlenovéÚvodKontakt

17.listopadu 1619, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek - Mobil: 603 561 214 - E-mail: rival@rivalpisek.cz
Rival © 2019 Všechna práva vyhrazena


  Webmaster grafické studio a reklamní agenturaPEOPLEART - pronájem e-shopů - tvorba www stránek a webdesign - tvorba loga - tvorba reklamy - fotobanka